We found 319 gauges for you

SLOVAKIA

Station Water bodyWater levelFlowMap
Amfiteáter Rača 8 cm
Bánovce Nad Bebravou Radiša 93 cm
Banská Bystrica Tajovský Potok 22 cm
Banská Bystrica Hron 106 cm
Banská Bystrica Bystrica 60 cm
Bardejov Topľa 137 cm
Bardejovská Dlhá Lúka Kamenec 99 cm
Batizovce Velický Potok 60 cm
Behynce Turiec 61 cm
Belá Beliansky Potok 33 cm
Bešeňová Váh 63 cm
Biskupice Bebrava 88 cm
Bohdanovce Olšava 9 cm
Bohdanovce Nad Trnavou Trnávka 11 cm
Borinka Stupavka 14 cm
Bratislava Donau (Dunaj) 374 cm
Brehy Hron 46 cm
Brestovec Brestovecký Potok 8 cm
Bretka Slaná 52 cm
Bretka Muráň 65 cm
Brezno Hron 18 cm
Brezová Pod Bradlom Brezovský Potok 4 cm
Brodské Morava 36 cm
Buková Trnávka 111 cm
Bystrá Bystrianka 42 cm
Bytča Petrovička 26 cm
Bzenica Vyhniansky Potok 6 cm
čáb - Sila Radošinka 38 cm
čachtice Jablonka 21 cm
čadca Kysuca 15 cm
čadca čierňanka 14 cm
červený Kláštor Dunajec 43 cm
červený Kláštor - Kúpele Lipník 111 cm
Chalmová Nitra 74 cm
Chmelnica Poprad 82 cm
Chvojnica Chvojnica 15 cm
Chynorany Nitra 85 cm
čierny Balog Vydrovo 32 cm
čierny Balog čierny Hron 8 cm
čierny Balog šaling 16 cm
čierny Brod Dudváh 35 cm
čierny Váh čierny Váh 16 cm
čierny Váh Ipoltica 54 cm
čunovo Mošonský Dunaj 123 cm
čunovo - Horná Hladina Dunaj 103 cm
Demänová Demänovka 13 cm
Demjata Sekčov 27 cm
Devín (Devin) Donau (Dunaj) 294 cm
Devínska Nová Ves Morava 172 cm
Dierová Orava 127 cm
Divín (Nad Vn) Budinský Potok 7 cm
Dobrá Niva Neresnica 19 cm
Dobrohošť Dunaj 309 cm
Dobšiná Dobšinský Potok 80 cm
Dohňany Biela Voda 10 cm
Dolná Strehová Tisovník 15 cm
Dovalovo Dovalovský Potok 8 cm
Dubová Hron 88 cm
Gabčíkovo Dunaj 180 cm
Gemerská Poloma Slaná 29 cm
Gemerská Poloma Súľovský Potok 13 cm
Gerlachov Topľa 33 cm
Giraltovce Radomka 50 cm
Hamuliakovo Dunaj 340 cm
Handlová Handlovka 64 cm
Hanušovce Topľa 23 cm
Harmanec-Papiereň Bystrica 33 cm
Hencovce Ondava 178 cm
Hlohovec Váh 166 cm
Hniezdne Kamienka 62 cm
Hnúšťa Klenovská Rimava 17 cm
Hnúšťa-Likier Rimava 86 cm
Holiša Ipeľ 24 cm
Hontianske Nemce štiavnica 12 cm
Horné Orešany Parná 17 cm
Horné Semerovce štiavnica 37 cm
Horné Srnie Vlára 118 cm
Horný Tisovník Tisovník 57 cm
Horovce Ondava 49 cm
Hosťovce Turňa 16 cm
Hosťovce Bodva 111 cm
Hrabušice Veľká Biela Voda 18 cm
Hrabušice Hornád 63 cm
Hrádok Hrádocký Potok 16 cm
Hranovnica Hornád 10 cm
Hronec čierny Hron 59 cm
Hronská Breznica Jasenica 23 cm
Hronské Kľačany Podlužianka 39 cm
Hubová Váh 73 cm
Humenné Laborec 94 cm
Ivančiná Turiec 27 cm
Iža Dunaj 228 cm
Ižkovce Laborec 96 cm
Jabloň Výrava 16 cm
Jablonica Myjava 19 cm
Jablonka Piekelnik 140 cm
Jablonka čierna Orava 100 cm
Jaklovce Hnilec 161 cm
Jakubov Malina 66 cm
Janík Ida 45 cm
Jasenica Papradnianka 24 cm
Jasenie Jaseniansky Potok 50 cm
Jasenovce Oľka 70 cm
Jesenské Gortva 39 cm
Jur Nad Hronom Hron 72 cm
Kalinčiakovo Sikenica 39 cm
Kalinovo Ipeľ 36 cm
Kalonda Ipeľ 37 cm
Kamenín Hron 102 cm
Kežmarok ľubica 31 cm
Kežmarok Poprad 106 cm
Kľačno Nitra 11 cm
Kláštor P. Znievom Vríca 26 cm
Klokočov Predmieranka 9 cm
Kľušovská Zábava šibská Voda 99 cm
Kokava Nad Rimavicou Rimavica 14 cm
Kolárovo Váh 161 cm
Komárno (Kamarno) Donau (Dunaj) 274 cm
Kopčany Morava 46 cm
Košice Hornád 91 cm
Košické Olšany Torysa 56 cm
Kosihy Nad Ipľom Veľký Potok 28 cm
Koškovce Laborec 44 cm
Kráľová Lehota Boca 46 cm
Kráľová Lehota Hybica 24 cm
Krásna Ves Bebrava 29 cm
Krásny Brod Laborec 25 cm
Krompachy Slovinský Potok 15 cm
Krupina Krupinica 24 cm
Kuchyňa Malina 10 cm
Kunov Teplica 27 cm
Kysak Hornád 130 cm
Kysucké Nové Mesto Kysuca 144 cm
Láb Močiarka 56 cm
Lehota Nad Rimavicou Rimavica 40 cm
Lekárovce Uh 29 cm
Lenartovce Slaná 46 cm
Liešťany Nitrica 71 cm
Liptovská Lúžna Lúžnianka 16 cm
Liptovská Ondrašová Jalovčianka 15 cm
Liptovská Sielnica Kvačianka 92 cm
Liptovská Teplička čierny Váh 19 cm
Liptovský Hrádok Váh 70 cm
Liptovský Hrádok Belá 123 cm
Liptovský Ján štiavnica 46 cm
Liptovský Mikuláš Váh 117 cm
Lokca Biela Orava 30 cm
Lopašov Chvojnica 7 cm
ľubietová Hutná 18 cm
ľubochňa ľubochnianka 42 cm
Lučenec Krivánsky Potok 41 cm
Malé Pálenisko Malý Dunaj 207 cm
Málinec (Pod Vn) Ipeľ 32 cm
Malužiná Boca 41 cm
Margecany Hornád 386 cm
Marhaň Topľa 127 cm
Markušovce Levočský Potok 49 cm
Martin Turiec 98 cm
Martin Pivovarský Potok 12 cm
Medveďov (Medvedov) Donau (Dunaj) 277 cm
Medzilaborce Vydranka 111 cm
Mengusovce Poprad 35 cm
Michaľany Roňava 14 cm
Michalovce-Meďov Laborec 142 cm
Michalovce - Stráňany Laborec 95 cm
Michalovce - žabiany Prítok Do Nádrže 109 cm
Miňovce Ondava 70 cm
Mníšek Nad Hnilcom Smolník 98 cm
Modra-Harmónia Vištucký Potok 15 cm
Moldava Nad Bodvou Bodva 108 cm
Moravský Svätý Ján Morava 112 cm
Môťová Slatina 48 cm
Myjava Myjava 58 cm
Mýtna (Nad Vn) Krivánsky Potok 10 cm
Mýto Pod ďumbierom štiavnička 30 cm
Nadlice Bebrava 42 cm
Nádrž Rača 5 cm
Nedožery Nitra 50 cm
Nemečky Chocina 80 cm
Nitrianska Streda Nitra 53 cm
Nitrianske Pravno Nitra 27 cm
Nitrianske Rudno Nitrica 38 cm
Nižné Repaše Torysa 9 cm
Nižné Ružbachy Poprad 58 cm
Nižný Medzev Bodva 21 cm
Nová Dedinka Malý Dunaj 158 cm
Nováky Lehotský Potok 23 cm
Nové Zámky Nitra 187 cm
Obišovce Svinka 76 cm
Obyce žitava 13 cm
Oravská Jasenica Veselianka 8 cm
Oravská Polhora Polhoranka 28 cm
Oravský Biely Potok Studený Potok 50 cm
Oravský Podzámok Orava 36 cm
Oslany Oslanský Potok 29 cm
Papín Udava 74 cm
Párnica Zázrivka 47 cm
Partizánska ľupča ľupčianka 31 cm
Pečenice Jabloňovka 11 cm
Pezinok Blatina 80 cm
Píla Gidra 18 cm
Plášťovce Krupinica 116 cm
Plášťovce Litava 17 cm
Plešivec štítnik 38 cm
Podbanské Belá 54 cm
Podbranč Myjava 83 cm
Podsuchá Revúca 52 cm
Polomka Hron 45 cm
Poluvsie Rajčanka 27 cm
Poprad - Matejovce I Poprad 20 cm
Poprad - Veľká Velický Potok 85 cm
Pôtor Stará Rieka 7 cm
Považská Bystrica Domanižanka 25 cm
Považská Bystrica - Fapšová Mošteník 16 cm
Prečín Domanižanka 114 cm
Prešov Torysa 89 cm
Prešov Sekčov 96 cm
Prievidza Nitra 17 cm
Prievidza Handlovka 37 cm
Prša Suchá 9 cm
Račková Dolina Račkový Potok 56 cm
Radvaň N/dunajom Dunaj 218 cm
Rajecké Teplice Kuneradský Potok 21 cm
Remetské Hámre Okna 108 cm
Revúca Zdychava 21 cm
Riečnica Bystrica 21 cm
Rimavská Seč Blh 49 cm
Rimavská Sobota-Sobôtka Rimava 60 cm
Rožňava Slaná 25 cm
Rusovce Dunaj 697 cm
Ružiná (Pod Vn) Budinský Potok 13 cm
Sabinov Torysa 94 cm
šaľa Váh 243 cm
Salka Ipeľ 92 cm
Sap Dunaj 253 cm
šaštín-Stráže Myjava 123 cm
Sazdice Búr 63 cm
Senica Teplica 29 cm
Slovenské ďarmoty Ipeľ 126 cm
Snina Pčolinka 86 cm
Snina Cirocha 61 cm
Sobotište Teplica 65 cm
Sobrance Sobranecký Potok 45 cm
Sološnica Rudava 70 cm
Spišská Nová Ves Hornád 132 cm
Spišská Nová Ves Holubnica 4 cm
Spišské Vlachy Branisko 69 cm
Spišské Vlachy Hornád 161 cm
Staré Hory Starohorský Potok 41 cm
štítnik štítnik 42 cm
Stratená Hnilec 74 cm
Stráža Varínka 16 cm
Strečno Váh 104 cm
Streda Nad Bodrogom Bodrog 293 cm
Stropkov Ondava 46 cm
Studienka Rudava 62 cm
štúrovo (Sturovo) Donau (Dunaj) 206 cm
šuja Rajčanka 27 cm
Svätý Jur šurský Kanál 125 cm
Svätý Kríž Palúdžanka 51 cm
švedlár Hnilec 170 cm
Svidník Ladomírka 90 cm
Svidník Ondava 78 cm
Svinica Svinický Potok 27 cm
Svit Mlynica 101 cm
Svit Poprad 91 cm
Tisovec Rimava 19 cm
Torysa Torysa 26 cm
Trenčianske Teplice Teplička 20 cm
Trstená Oravica 102 cm
Trstená Jelešňa 85 cm
Trstice Malý Dunaj 138 cm
Turá Lúka Svacenický Jarok 14 cm
Turany čiernik 19 cm
Turček Turiec 37 cm
Turčianske Teplice Teplica 20 cm
Turňa Nad Bodvou Bodva 82 cm
Turzovka Kysuca 11 cm
Tužina Tužina 28 cm
Tvrdošín Orava 96 cm
Udavské Udava 66 cm
Ulič Ulička 42 cm
Vajnory Račiansky Potok 47 cm
Veľká Lomnica Skalnatý Potok 62 cm
Veľké Bielice Nitrica 114 cm
Veľké Kapušany Latorica 260 cm
Veľké Leváre Rudava 44 cm
Vieska Nad žitavou žitava 92 cm
Visolaje Pružinka 40 cm
Vlachovo Slaná 32 cm
Vlachy Kľačianka 9 cm
Vlkyňa Rimava 44 cm
Vrbovce Teplica 71 cm
Východná Biely Váh 115 cm
Vydrná Petrínovec 8 cm
Vyškovce Nad Ipľom Ipeľ 113 cm
Vyšná Slaná Slaná 20 cm
Vysoká Pri Morave Morava 77 cm
Záhorská Ves Morava 64 cm
Zákamenné Biela Orava 9 cm
žarnovica Kľak 9 cm
Zbehy Andač 69 cm
Zborov Nad Bystricou Bystrica 15 cm
ždaňa Hornád 77 cm
želovce Krtíš 18 cm
Zemplínsky Branč Chlmec 32 cm
žiar Nad Hronom Hron 123 cm
žiar Nad Hronom Lutilský Potok 16 cm
žilina Rajčanka 112 cm
žilina - Bánová Bitarovský Potok 23 cm
Zlaté Moravce Hostiansky Potok 69 cm
Zlatná Na Ostrove Dunaj 281 cm
Zlatno Hron 39 cm
Zohor Suchý Potok 103 cm
Zolná Zolná 21 cm
Zubrohlava Polhoranka 98 cm
Zvolen Slatina 69 cm
Zvolen Neresnica 28 cm
Zvolen Hron 57 cm